Zarezerwuj termin wizyty
„Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś” Antoine de Saint-Exupery
Facebook
INSTAGRAM

Lancia

Lancia to przemiła suczka szukająca swojego człowieka, który będzie ją kochał. Ona kocha wszystkich człowieków, pomimo że pewnego dnia doznała ciężkich urazów w wyniku wypadku samochodowego.

Miała pogruchotaną miednicę, przerwany nerw kulszowy. Miednicę udało się poskładać jednakże nerwy nie zdążyły się jeszcze zregenerować, dlatego Lancia trafiła do nas, aby pobudzić nerwy i przypomnieć Dziewczynie, że ma nogę. Lancia nie kontroluje swojej łapki. Palce w prawej kończynie miednicznej opadają, a co za tym idzie zdziera sobie z niej skórę i tworzą się rany.

Poddawana jest zabiegom magnetoterapii, laseroterapii, światłolecznictwa oraz ćwiczeniom pobudzającym nerwy i poprawiającym masę mięśniową.

Staramy się szybko zagoić ranki na łapce, aby móc rozpocząć ćwiczenia na bieżni wodnej. Ponieważ nie ma możliwości aby Suczka była cały czas pod okiem opiekunów w schronisku, zakładamy jej opatrunki w sprayu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z rehabilitacji oraz relacji prowadzonych przez Schronisko „Kundelek” w Rzeszowie na facebooku:

Ratujemy stópkę Lancii

Lancia

Lancia – do adopcji